Chci OSMČ pomoci

 

I to je jednoduché. Můžete tak učinit:

OSOBNĚ

   Nemusíte se hned stát členem OSMČ, abyste mohli sdružení a zejména Masarykově čtvrti pomoci. Trápí Vás něco, zajímáte se o něco, záleží vám na tom, kde žijete, a nebo chcete pomoci čtvrti v nějaké menší záležitosti? Rádi spolupracujeme s každým, kdo nemyslí jen na sebe, není mu lhostejný osud jeho okolí a má dobrý a srdečný vztah k Masarykově čtvrti. Ozvěte se nám. 

 

FINANČNĚ 

OSMČ nevybírá žádný členský příspěvek ani není nijak pravidelně financováno (nejsme nijak napojeni na rozpočet státu nebo městské části). Lidé z OSMČ neberou za své působení žádné odměny, naopak vše dělají ve svém volném čase a v drtivé většině ve své finanční režii. Občas získáváme malé nadační příspěvky, které však často vyžadují ještě určitou spoluúčast, ale zejména jsou však určeny na přesně specifikovanou záležitost a nelze je užít jinak (kupř. příspěvek na pohlednice, na ptáčkobody).

Uvítáme tak jakýkoli finančí příspěvek, který nám pomůže v naší činnosti - díky nim budeme moci pořídit odměny pro děti či do soutěží, budeme mít čím zaplatit občerstvení při různých slavnostních akcích pro veřejnost a hosty, budeme si moci dovolit pronájem místností pro přednášky či jiné akce, nebo uhradíme nezbytné kopírování, tištění, kancelářské pomůcky atp.

Příspěvky můžete zasílat na účet u Fio banky: 2500239850/2010